Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

0
Rate this post

Kreditné skóre: Rekreace / CNN Brazília. Redakcia. 29.07.2013 – 12:42 hod. AddThis Sharing Buttons. Zdieľať na Facebooku. Tabuľka CNN Brasil „Fantastická diskusia“ tento utorok (28.) nepozostávala zo zapojenia Caia Coppollu. S problémom uzdravenia bola úroveň regulácie eliminovaná a zmenil ju Tomé Abduch.

Monalisa Perrone, moderátorka stanice, oznámila, že Caio bude určite mimo diskusie. „Caio je nasledujúcich pár dní preč, kvôli zdravotným faktorom,“ uviedol. Abduch bol vylúčený z programu tejto účasti v spore s Gabrielou Prioli, ktorá sa v tom čase sťažovala, že analytik a tiež rečník Reinaldo Gottino, ktorý skutočne opustil CNN a tiež sa vrátil k dokumentu, bol počas celej doby narušený jeho prejav v argumentoch.

Odborník na prenosné stavy Eder Gatti Fernandes si šesť rokov pred Zväzom lekárov (Simesp) v São Paule nepredstavoval starostlivosť o zdravie prekážky znásobené pandémiou v jeho vedení. Najväčší boj sa určite oplatí v nemocniciach, avšak odborníci na zdravotníctvo musia čeliť mnohým problémom, počnúc nedostatkom osobných bezpečnostných nástrojov (OOP) až po zložité pracovné dohody vrátane stresu a tiež psychického stresu.

VIETE AJ VIAC. 06:00 – 15.06.2020. Vniknutie zdravotných stredísk šokuje odborníkov na wellness v Brazílii. 16:26 – 14.06.2020. Aras vyžaduje vyšetrenie invázií do zdravotníckych zariadení , mal by však Bolsonaro vyňať. 10:33 – 14.6.2020. Po Bolsonarovom odporúčaní zaútočili poslanci z Espírita Santo na nemocnicu.

Po chorobe sa Caio Coppolla zmenil v diskusii o CNN

  • Tvárou v tvár obetiam odborový zväz vytvoril pamätník na počesť lekárov, ktorí zahynuli pri použití COVID-19.
  • V špeciálnom zošite, ktorý vyšiel druhý deň, štát Minas ukázal, že tento stav pripravil o život 305 odborníkov na wellness, pozostávajúcich z lekárov, zdravotných sestier a ošetrovateľov. Len lekárov bolo 139.
  • Rio de Janeiro, São Paulo a tiež Pará ar e štáty s najnižšími cenami.
  • Napriek tomu sú v Minas Gerais špecialisti tiež založené na vysokej miere úzkosti.

„Pri pandémii sú negatívne situácie veľmi otvorené, uskutočnené v krátkom časovom úseku,“ hovorí Fernandes. Na stretnutí si overil, že tragédia je lepšia nielen v Brazílii, a to vďaka podpore Jednotného zdravotného systému (SUS). Zaručuje sociálnu izoláciu a kritizuje hlavu štátu Jaira Bolsonara, ktorá navrhla, aby priaznivci, ktorí vstupujú do nemocnice, aby povolili postele s liečebnou terapiou, boli skutočne obývaní. “Federálna vláda sa v skutočnosti ukázala byť čoraz tichejšia. Keď urobí tento typ odporúčania, zneuctí kohokoľvek, kto zostane v nemocniciach fungovať a bude sa usilovať o záchranu životov.” ”

Jednou zo sťažností odborníkov na wellness je nedostatok osobných ochranných prostriedkov (OOP). Nachádza sa alebo ovplyvňuje zdravotníckych pracovníkov v celej Brazílii?Buďte vždy informovaní.

Toto je problém, ktorý ovplyvňuje lekárov po celej Brazílii.

Máme tu veľký problém, ktorý priniesol COVID-19, ktorým je ponuka zariadení, po ktorých je naďalej značný dopyt. Napriek tomu to navyše súvisí s miestnou štruktúrou wellness a tiež sa to medzi regiónmi zdravie veľmi líši . Národný systém zdravotníctva (SUS) prechádzal situáciou financovania, ktorá bola v celej krajine podfinancovaná.

V dôsledku toho vznikajú problémy s dodávkami postelí, prístrojov, výrobkov a liekov. Medzi vstupmi chýba súkromné ​​obranné vybavenie. Vyskytol sa problém, ktorý bol predchádzajúci a teraz nás to mrzí.Prečo sú Rio de Janeiro, São Paulo a tiež Pará medzi štátmi s najväčším počtom úmrtí lekárov?

Splnomocnite štát zdravie Minas

Spočiatku existujú 3 regióny, ktoré v Brazílii predstavujú veľkú časť úmrtí. Najväčším príkladom COVID-19 je São Paulo. V Riu de Janeiro máme veľa prípadov. Miesta, kde nastáva najlepší počet situácií, sú miesta s najvyšším možným počtom úmrtí špecialistov na zdravie a wellness .

V posledných údajoch za semester, ktoré sme vyzdvihli, bol „šampiónovým“ štátom Rio do 22. mája, aj keď to nebol ten s viacerými prípadmi COVID. Zjednodušene povedané, nebezpečenstvo úmrtia lekárov bolo v Riu väčšie. Toto je zastúpenie siete zdravia a wellness a tiež ponuka jednotlivých ochranných prostriedkov.„Keby sme skutočne nemali SUS, bola by katastrofa omnoho vyššia, riziko úmrtia oveľa väčšie.

Mnoho ľudí by určite zostalo bez podpory“.

Je možné rozpoznať, aká je úroveň napätia lekárov, ktorí sú v popredí pri liečbe liekom COVID-19? Ako presne súvisí stres a úzkosť s hrozbou kontaminácie koronavírusom?

Existuje veľa vecí, ktoré môžu podporovať stres. Nárast pracovnej záťaže bol značný. Toto preťaženie vyvoláva stres. Ďalšou vecou je starostlivosť o stav, ktorému je odborník vystavený, pretože to spôsobuje obavy z kontaminácie. Začneme získavať informácie od profesionálov, ktorí pominú, a to spôsobuje veľa problémov. Táto dilema ukázala slabé miesto v systéme zdravia a wellness.

Na mnohých miestach sú problémy

. V São Paulo máme realitu profesionálov, ktorí zostávajú v priamej správe, ale ktorí majú vyhlásené verejné súťaže. Mnohé na konci zamestnania a následne vo vyššom veku. V dôsledku toho. Politika nekonkurovania, tieto jednotky riadenia majú na konci špičky s niekoľkými mladými profesionálmi.

Splnomocnite štát zdravie MinasA tiež existujú zariadenia spravované sociálnymi spoločnosťami, ktoré uzatvárajú práce so špecializovanými pracovníkmi, čo je v oblasti zdravotníckych zariadení mimoriadne typické. Zle fungujúce webové zdravie odkazy. Rovnako ako títo odborníci sú postavení na špici COVID, v nebezpečenstve, že ochorejú. Početné straty choré a tiež bez pracovných práv. Expert je zlikvidovaný a vymenený za iného. Spolu s prepúšťaním je chorý v dome bez príjmu. Spoločnosť COVID ohlásila jemnosť pracovných vzťahov vo wellness.

Medzi nimi aj zdravie pracovné vzťahy

Pravda o sieti zdravia a wellness v Brazílii je v rôznych oblastiach, štátoch a mestách dosť nepravidelná.

Aké sú faktory, ktoré vzbudzujú najväčšie obavy?Variabilné slabiny v rôznych oblastiach zdôrazňuje to, že niektoré z nich majú viac postelí a tiež odborníkov. A sú to práve tieto oblasti, ktoré nemajú profesionálovto mnohých vydrží. Hranica tolerancie pre výskyt COVID v týchto regiónoch s oveľa menším prístupom k liečeniu je nakoniec nižšia. Toto by sme mohli vidieť mestá na severe a severovýchode.

  • „Guvs require to provide support for people to make social seclusion.
  • This support podstúpi dôsledný diskurz zo strany úradov, že izolácia je veľmi dôležitá “ Aký je význam Jednotného zdravotného systému pre liečbu a obsluhu obyvateľstva COVID-19? Deklaruje sa reakcia SUS na veľkosť problému?
  • Tragédia v Brazílii nebola iba väčšia kvôli systému zdravia a wellness . SUS minimálne zaisťuje určitý prístup pre ľudí.
  • Keby sme nemali SUS, nešťastie by bolo absolútne oveľa väčšie, hrozba úmrtia oveľa vyššia. Mnoho ľudí by zostalo bez pomoci.
  • Táto epidémia otvorila spoločnosti význam, ktorý má SUS.

Naozaj dúfam, že Brazília z tejto epidémie určite vzíde s lekciou, ktorú si treba vážiť, vyžaduje si zdroje na zabezpečenie správneho fungovania a takisto je potrebné, aby dozorní pracovníci tento systém vzali na vedomie , zdravie a tiež sa zdržať konania, ktoré robili pred epidémiou, postupného rušenia systému wellness s čoraz menšími finančnými prostriedkami.

Považujete za dobrý krok pre klinické univerzity očakávať od absolvovania vysokej školy, aby sa zabezpečilo, že sa čerství absolventi môžu prihlásiť do prvej rady v boji proti COVID-19?

Medzi nimi aj zdravie pracovné vzťahyOčakávanie absolvovania vysokej školy určite poskytne viac odborníkov do systému zdravia a wellness. Našou najväčšou potrebou však je, aby sa špecialisti starali o rozsiahlu starostlivosť.

“Prezident je pri tomto type odporúčaní (pri vstupe do zdravotníckych zariadení) mimoriadne neuvážený. Povzbudzuje ich, aby šli do prostredia, kde sú pacienti. Nalieha na nich, aby sa prejavili na túto chorobu.” Nakoľko sociálna izolácia nevhodne ovplyvňovať prácu zdravotníckych pracovníkov?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu