Ling Fluent – recenzie – forum – cena – skusenosti – heureka – lekaren

0

V mojom prípade je odpoveď na tieto otázky veľmi základná: po prvé, milujem portugalčinu a tiež si myslím, že je to krásny jazyk. Po druhé, piesne, kino a literatúra v portugalčine ma priťahujú toľko a tiež by som rád vedel ešte hlbšie kultúru Portugalska a Brazílie. Na záver som sa v skutočnosti rozhodol uskutočniť dovolenku v Portugalsku v auguste budúceho roka a chcel by som byť schopný komunikovať s ľuďmi, s ktorými sa stretnem v ich jazyku. Príprava najmä keď ste samouk, príprava je dôležitá.

V článku 5 myšlienky zamýšľať pochopenie cudzieho jazyka som navrhol, ako pokračovať. Odporučil som, aby tieto malé metódy späť do praxe. Rozvíjať frekvenciu zasadnutí: mám skoro žiadny čas, tak som sa určite investovať 15 minút denne

Ling Fluent – na forum – recenzie – skusenosti – modry konik

Spôsoby, ako oceniť môj rozvrh: budem používať mobilný plán, rozvoj, opakujúce sa každodenné príležitosti od 19 do 19.15 nie nepodarí na pamäti. Pravidelný výskum je nevyhnutný pre medzinárodné jazyky recenzie Ling Fluent modry konik na forum! Stanovenie cieľov a určenie progresie: variácia MosaLingua pre portugalčinu by ma určite pohodlne (určite bude uvoľnená do konca roka, ak všetko prebehne efektívne).

V čakaní budem určite musieť nájsť voľby. Pre ciele, pretože mám asi 70-80 dní, navrhujem, ak modry konik Ling Fluent sa chcete dozvedieť viac o 15 slov/ viet deň pre celkom 1000-1,200 naučil v čase mojej oddelenie (musia byť dostatočne).

Ling Fluent - na forum - recenzie - skusenosti - modry konikTento cieľ mi určite pomôže sledovať, ako aj posúdiť môj postup. Diverzifikujte porozumenie: určite venujem súčasť zasadnutia objavovaniu nových slov a fráz s blízkym Zvestovaním a zvyškom analýze príspevkov čerpaných z portugalských novín skusenosti Ling Fluent recenzie na forum. Pretože v krátkodobom horizonte, chcem portugalská výslovnosť, svetlo, jeden z najviac široko pozrite sa noviny v Portugalsku.

Diário de Noticiás Integrovať štúdio s príjemné, rovnako ako relaxačný úlohy: budem určite pokračovať, ak chcete počúvať portugalský hudby (milujem fado) a tiež som sa určite pokúsi vidieť trochu portugalský programov aj filmov.

Ling Fluent – kde kúpiť – na heureka – web výrobcu – lekaren – dr max?

Nástroje, ako aj prvé fázy štúdia veľmi prvá etapa: odhaliť na vlastnú päsť do jazyka. Počas prvého týždňa sa určite pokúsim oboznámiť sa so zvukom, ako aj so Zvestovaním portugalčiny. Žiadna gramatika ani akademické vysvetlenia: obmedzím sa na počúvanie diskusií vyvinutých pre absolútnych začiatočníkov, ktorí sa snažia predpokladať situácie, osobnosti, význam. Požičal som si niektoré metódy s integrovanými na heureka Ling Fluent kde kúpiť ? CD v knižnici … pre túto chvíľu som len zvedavý CD.

Ling Fluent - kde kúpiť - na heureka - web výrobcu - lekaren - dr max?Neskôr sa určite pokúsim nájsť podcasty a zvukové zdroje na internete. Druhá etapa: zapamätanie vety a základné slová, a tiež duplikácia ich od nasledujúceho týždňa, určite začať učiť výrazy a slová, so zameraním hlavne na slovnú zásobu zaväzuje cestovného ruchu. Určite využijem desktopovú verziu Anki (zadarmo) kde kúpiť ?Ling Fluent na heureka, aby som si zapamätal slová, ktoré vytvárajú karty a kontrolovali zakaždým výslovnosť na Forvo.

Hneď začnem hrať zvuky … okrem duplikovanie je sám, som obstaral svojho partnera spojené s cestou, takže môžeme hovoriť trochu v portugalčine do praxe, to bude určite príjemné! Nájdenie štúdia partnera je vlastne skvelý spôsob, ako motivovať navzájom, rovnako ako byť schopný cvičiť hneď. 3. fáza: opakujte, zapamätajte si, postarajte sa o koncepty a tiež prax! Počas prvých dvoch etáp budem zabránil teoretickým vysvetleniam a tiež sa ani nedotknem gramatiky.

Po pokiaľ ide o 3-4 týždne jazykovej priamej expozície a tiež memorovanie-opakovanie úplne nových slov, určite sa začnem pozerať na jednu z najzákladnejších gramatických predpisov (budovanie viet, slovesné časy Ling Fluent web výrobcu dr max  lekaren…). Budem neustále vykonávať, rovnako ako štúdium, diverzifikáciu výskumných aktivít a využitie aj menej konvenčných zdrojov, ako sú piesne, filmy, ako aj na internetových novinách. Ak hovoríte portugalsky alebo by ste ho radi objavili a tiež chcete zdieľať svoje skúsenosti so mnou, zanechajte komentár.

Ling Fluent – objednat – predaj – diskusia – cena

Myslíte si, že môžete začať zistiť základy cudzieho jazyka za hodinu? Čo? Zbláznil si sa? Už si predstavujeme vašu tvár: určite budete nepresvedčení a budete predpokladať, že je absurdné, aby ste si ju predstavili. V takom krátkom čase cena Ling Fluent diskusia ste ani nemohli otvoriť slovník! V najlepšom prípade sa môžete naučiť pár slov, rovnako ako niektoré vety, napriek tomu povedzme fakt, určite by ste zanedbali nasledujúci deň. Takže si jednoducho nemôže robiť lepšie jednoducho jeden hr? Nie, určite nie. Pokiaľ …

Ling Fluent - objednat - predaj - diskusia - cenaSme skutočne požiadal 4 skúsených viacjazyčných študentov podieľať sa na problém, že je naozaj v medziach nemožné: zistiť, základy nového jazyka v hodinu! Ak chcete získať výzvu navyše praktické, Navrhli sme Rumunčina objednat Ling Fluent cena diskusia ako jazyk výskumnej štúdie. Prečo Rumunský? Je to milostný jazyk, ktorý má veľa podobností s jazykmi, ktoré polygloty už hovoria: francúzština, španielčina, taliančina, portugalčina (a pre niektoré z nich aj Katalánsky a tiež Okcitánsky jazyk).

Okrem toho, aby sme maximalizovali čas objavovania, určili sme každého praktikanta rumunského osobného učiteľa predaj objednat Ling Fluent, aby sme im pomohli pri výskume a tiež skutočne objavili nový jazyk. 4 jednotlivci implementovali rôzne metódy objavovania.

Ling Fluent – ako pouziva – recenzia – navod na pouzitie – davkovanie

Práve tu sú ich odporúčania pre chcieť objaviť jazyk a začať hovoriť plynule asap. Alex Rawlings – Veľká Británia som naozaj záujem ešte tiež trochu nervózny. To je s najväčšou pravdepodobnosťou jedným z najviac hlúpe jazykové ťažkosti som vlastne urobil. Dúfam, že na konci dňa budem môcť s niekým obchodovať viac ako dvoma slovami. Pýtam sa priveľa? Môj prístup: objavte slovesá prvý off Ling Fluent recenzia ako pouziva. S len jednu hodinu, ľahko dostupné, som poznal, musel som začať hovoriť hneď: rozhodol som sa zamerať na najčastejšia slovesá a tiež ich conjugation.

Ling Fluent - ako pouziva - recenzia - navod na pouzitie - davkovanieNeskôr som zahrnul prídavné mená a podstatné mená, aby moje výrazy boli zaujímavejšie a rozumnejšie. Luca Lampariello-Taliansko je schopný mať diskusiu s domorodým rečníkom je pre mňa chcú objaviť nový jazyk. Volanie s ľuďmi je pre mňa rozhodujúce navod na pouzitie recenzia Ling Fluent. Môj prístup: začať hovoriť hneď začať chatovanie nevyžaduje dokonalosť však vnútornosti: robiť chyby je pravidelný, ale aj malý rozhovor je dobré pre udržanie inšpirácie vysoká. Keď môžem tvrdiť niečo v jazyku učím, rovnako ako jednotlivci pochopiť, aj naďalej v siedmom nebi.

“Spustenie” v diskusii, vrátane chýb, aids sa naučíte rýchlejšie, než s cieľom vytvoriť vhodné vety, vo vašej mysli sa pred rozprávanie. Michael Youlden – UK všetci hovoríme výber jazykov lásky. Želám si, aby nám to určite pomohlo.

Môj prístup: vytvorte akékoľvek chápanie jazykov znamená uloženie niekoľkých bodov (slová, slovesá, budovy a konštrukcie ako pouziva Ling Fluent navod na pouzitie davkovanie…): neefektívne zistiť niečo, ak si to nemôžete spomenúť, nie? Formulovanie úplne nových slov nahlas je rozhodujúce, ale je navyše nevyhnutné umiestniť ich biele a tiež čierne; na druhej strane existujú slová ako audio, tak aj pri skladaní, nie? Majúc na pamäti je osvedčený prístup, ktorý pomáha odtlačiť slová, ako aj gramatiku v pamäti.

Zhrnutie

Okrem toho, zložená pomoc tiež pomáha diskusiu. Je to” cnostný ” kruh! Matthew Youlden-UK musíme sa pokúsiť, ako aj zamerať sa na rozpoznanie opakujúcich sa štruktúr, pokúsiť sa nájsť podobnosť s jazykmi, ktoré už rozumieme. Nepochybne nebudeme môcť hovoriť po hr, ale určite sme zistili nejakú jednoduchú vetu a tiež základnú slovnú zásobu.

Môj postup: pozrite sa na spojené slová súvisiace slová sú tie slová, ktoré, hoci pochádzajúcich z rôznych jazykov, majú presne rovnaký pôvod a tiež presne rovnaký význam. Ak váš jazyk výskumu pochádza z veľmi rovnakej rodiny ako svoj materinský jazyk, nájdete veľa spojené slová: môj návod je určiť, ako početné, ako je to možné a tiež, aby sa ich používať v spojení s týmito slovami, ktoré, naopak, nie objavujú známe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu